Opravy třmenů kotoučových brzd

Provádíme profesionální opravy brzdových třmenů pro nákladní automobily, autobusy, návěsy a přívěsy. 

Jedná se o kompletní opravu třmene, který je po takové opravě roven třmenu zcela novému. V této problematice máme dlouholeté zkušenosti. Proto jsme schopni poskytovat na všechny naše opravené třmeny  záruku 24 měsíců

Používáme výhradně originální opravárenské sady, případně sady prověřených výrobců, jejich kvalitu si necháváme průběžně kontrolovat.

Rozsah a cena opravy závisí na míře poškození. Pokud je nutná generální oprava třmenu, cena se pohybuje mezi 30 - 50% ceny pořízení třmenu nového.


Doba trvání opravy. Ve většině případů je třmen opraven během několika hodin, u atypů a komplikovanějších oprav maximálně do dalšího dne.  Tato flexibilita je na trhu dopravy rozhodující, málokdy je čas k prostojům vozidla.

Na našich provozovnách v Brně a Českých Budějovicích máme vytvořen rozsáhlý výměnný fond repasovaných třmenů, v současné době se jedná o cca 300 kusů třmenů nachystaných k okamžitému použití. Třmeny dodáváme pouze kompletní, tzn. včetně držáku třmene.

Ve většině případů proto zákazník nečeká na opravu a vše se řeší výměnným způsobem opraveného brzdového třmene.

Dopravu třmenu k nám a zpět k zákazníkovi zajišťujeme vlastním svozem zdarma.
  ( info pan Josef Mrňa -  Čechy  - 603 287 980)
  ( info pan Alex. Prát   - Morava - 737 386 348)  


V případě nutnosti opravy třmenu nám ihned zavolejte. Rádi Vám poradíme, sdělíme předpokládanou cenu opravy a domluvíme s Vámi co nejrychlejší způsob dopravy třmene do našeho servisu a zpět k Vám, event. zda-li je možné řešit situaci výměnným způsobem. Jediné co potřebujete jsou technické údaje ze štítku třmene. Takový štítek je velmi často zašpiněný a poškozený rzí, proto ho doporučujeme pro dobrou čitelnost očistit drátěným kartáčem a hadrem namočeným v lihu. Pokud tento štítek zcela chybí, což se někdy také stává, budeme potřebovat znát VIN vozidla, případně štítek nápravy u návěsů a přívěsů.Servis Brno +420 603 537 701
obchod@abcentrumbrno.cz
Servis České Budějovice +420 603 287 980 servis-cb@abcentrumbrno.cz


 

Úvodní stránka Mapa stránek Pošlete nám email | © 2008 - 2018 PROFI HELP s.r.o.